"Linos kepiniai - Jūsų šventei!"

  

Apie mane
 Sveiki! 

Aš esu Lina. Mano kelionė konditerijos pasaulyje prasidėjo labai anksti. Paauglystėje kiekvieną savaitgalų kepdavau vis kitus konditerijos gaminius ir džiugindavau jais savo šeimą. Gaminiai vis sudetingėjo, aplinkiniai vis skatino tuo užsiimti rimčiau. Man tai teikė didelį džiaugsmą, todėl paskatinta artimųjų, nusprendžiau tuo užsiimti profesionaliai ir išvykau mokytis į konditerijos mokyklą Le Cordon Bleu London. Įgijusi profesionalių žinių ir grįžusi namo, supratau, kad tai yra mano pašaukimas ir aš įkūriau įmonę UAB "Linos kepiniai". Gaminius gaminu pačius įvairiausius, viską gaminu pati, nuo biskvitų ir kremų iki įvairių papuošimų.

Kartą per metus dalyvauju Tarptautiniame tortų dekoravimo konkurse "Cake International" kuris vyksta Anglijoje. Esu gavusi apdovanojimus "Highly Commended" ir "Certificateof Merit". 

Aš visuomet ieškau naujų įdėjų ir receptų, kiekvieną kartą mėgstu išbandyti kažką naujo, todėl visuomet laukiu Jūsų pasiūlymų. Šiame puslapyje yra pateikiami dauguma mano gamintų kepinių, todėl galite išsirinkti iš jau siūlomų arba pasiūlyti savo variantus. Būdus, kaip su manimi susisiekti ir pateikti užsakymus rasite skyrelyje "Kontaktai". 

Lauksiu Jūsų žinučių!

El.paštas
Apie